Gjuhe

Kapuçët me rreze

Pianurat

Furrat me avull

Furrat

Furrat e kombinuara me avull

Lavastovilje

Duke krijuar
Estetikë klasike

a1

Kapuç i ri me rreze të integruar A830

Qetë, zvogëloni nivelin e zhurmës në 42dB me kushinetën e heshtur të topit.
Motor i qëndrueshëm, i avancuar i mbyllur plotësisht me sistem të ri ftohje bakri.Të zgjasë përgjithmonë.
Eco, kurseni deri në 30% të konsumit të energjisë me funksionim shumë efikas.
Më shumë
Accurate Temperature Yummy Taste22

Furrë elektrike e integruar R312

Panele xhami e zezë inox, Pasqyrë e zezë klasike, e thjeshtë dhe me stil;Dorezë super e gjatë nga aliazh alumini e cilësisë së lartë, e lëmuar dhe e lëmuar, e lehtë për t'u hapur dhe mbyllur;Dorezë fleksibël kërcyese, e padukshme me një prekje në çast, me butonin e prekjes për të sjellë përvojën e përsosur të funksionimit të përshtatshëm;
Më shumë
4000m2
Regjistrimi i qindra mijëra eksperimenteve nga laboratori ynë i nivelit shtetëror 4000 ㎡.
3500W+
Mbi 35000000 familje po shijojnë gatimin e lehtë nga Robam në mbarë botën.
10,000+
10000+ dyqane me pakicë
4000m2
Regjistrimi i qindra mijëra eksperimenteve nga laboratori ynë i nivelit shtetëror 4000 ㎡.

Video

Krijo gjithë fantazinë e ëmbël të jetës së kuzhinës për qeniet njerëzore
Më shumë

Theksoni lajmet

Gjatë 43 viteve të fundit, robam i është përkushtuar ndërtimit më afër
ROBAM refines time-honored Italian gas burner design with 36-inch Five-Burner Defendi Series Gas Cooktop

ROBAM përmirëson dizajnin e nderuar të kohës italiane të djegësit të gazit me një pllakë gatimi me gaz të serisë Defendi me pesë djegës 36 inç

Djegësi prej bakri të pastër i pozicionuar në qendër prodhon deri në 20,000 BTU për gatimin me nxehtësi të lartë ORLANDO, FL – Pas një bashkëpunimi dy vjeçar me Grupin Italian të Defendi, prodhuesi premium i pajisjeve të kuzhinës ROBAM prezanton tapetin e tij me gaz të serisë Defendi me pesë djegës 36 inç...
New R-Box Combi Steam Oven from ROBAM replaces up to 20 small appliances

Furra e re me avull R-Box Combi nga ROBAM zëvendëson deri në 20 pajisje të vogla

Njësia e banakut ofron gatim me avull, pjekje, pjekje në skarë, skuqje në ajër, bërjen e bukës dhe më shumë ORLANDO, FL – Prodhuesi kryesor global i pajisjeve të kuzhinës ROBAM njofton furrën e saj të re me avull R-Box Combi, një njësi e gjeneratës së ardhshme që ka potencialin për të zëvendësuar ...

Na kontaktoni

Për të krijuar jetën njerëzore të kuzhinës gjithë mall të mirë
  • Facebook
  • Youtube