Јазик

Создавање
Класична естетика

a1

Нов вграден аспиратор A830

Тивко, намалете го нивото на бучава на 42 dB со тивок топчесто лежиште.
Издржлив, напреден целосно затворен мотор со нов бакарен систем за ладење.Трае вечно.
Еко, заштедете до 30% од потрошувачката на енергија со високо ефикасно работење.
Повеќе
Accurate Temperature Yummy Taste22

Вградена електрична печка R312

Црн стаклен панел од не'рѓосувачки челик, класичен црно огледало, едноставен и стилски;висококвалитетна алуминиумска легура Супер долга рачка, мазна и мазна, лесна за отворање и затворање;флексибилно скокачко копче, веднаш невидливо со еден допир, со копчето на допир за да се донесе совршено искуство на практично ракување;
Повеќе
4000m2
Снимање на сто илјади експерименти од нашата лабораторија на државно ниво од 4000 ㎡.
3500W+
Над 35000000 семејства уживаат во лесното готвење од Робам на глобално ниво.
10.000+
10000+ продавници за малопродажба
4000m2
Снимање на сто илјади експерименти од нашата лабораторија на државно ниво од 4000 ㎡.

Видео

Создадете ја целата слатка фантазија на животот во кујната за луѓето
Повеќе

Истакнете ги вестите

Во текот на изминатите 43 години, robam беше посветен на градење поблиску
ROBAM refines time-honored Italian gas burner design with 36-inch Five-Burner Defendi Series Gas Cooktop

ROBAM го усовршува дизајнот на италијанскиот горилник за гас со време, со 36-инчен гасен готвач од серијата Defendi со пет горилници

Централно позиционираниот горилник од чист бакар дава до 20.000 BTU за готвење со висока топлина ОРЛАНДО, Флорида – По двегодишна соработка со италијанската групација Defendi, производителот на премиум кујнски апарати ROBAM ја воведува својата 36-инчна плоча за гас со пет горилници од серијата Defendi...
New R-Box Combi Steam Oven from ROBAM replaces up to 20 small appliances

Новата R-Box Combi парна печка од ROBAM заменува до 20 мали апарати

Единицата за пулт нуди готвење на пареа, печење, печење на скара, пржење на воздух, правење леб и повеќе ОРЛАНДО, Флорида – Водечкиот глобален производител на кујнски апарати ROBAM ја објавува својата сосема нова R-Box Combi парна печка, следна генерација на работна плоча која има потенцијал да ја замени ...

Контактирајте не

Да се ​​создаде човечкиот живот на кујната сите добри копнеж
  • Facebook
  • Youtube